top of page

07 Nisan Cum

|

Etkinlik

ilişkilerde Sınır Koyabilme ve 'Hayır' Diyebilmenin Gücü

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
ilişkilerde Sınır Koyabilme ve 'Hayır' Diyebilmenin Gücü

Saat ve Yer

07 Nis 19:00 – 08 Nis 19:00

Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Yonca Önal organizasyonunda gerçekleştirilen bu etkinlik, yakın ilişkide olduğumuz insanlara karşı 'Hayır' deme konusundaki zorlanmalarımızı, bu zorlukları nasıl aşabileceğimizi, sağlıklı sınırların ne olduğu, partnerimize, eşimize, arkadaş ve çevremize vb. nasıl sağlıklı sınırlar koyabileceğimizi ve bu sınırlarımızı koruyabileceğimizi, sınır koymanın hayatımızdaki önemi, kazançları ve bedelleri, vb. gibi pek çok konuyu içermektedir.

Etkinliğin Amacı:

İlişkilerinizde karşınızdakini kırmamak, incitmemek, küstürmemek ya da sadece o ortama uyum sağlamak veya o ortamdan dışlanmamak için 'Hayır' diyemiyor ama istemeye istemeye bir çok şeye de katlanıp fedakarlık yapmak zorunda mı kalıyorsunuz? Hayatınızı başkalarına adamış ve sanki hiç söz hakkınız yokmuş ya da fikir ve isteklerinizin hiçbir önemi yokmuş gibi hissettiğiniz oldu mu? ya da bazen başkaları tarafından sömürüldüğünüzü ya da kullanıldığınızı düşündüğünüz oluyor mu? Belki de şimdiye kadar hiç böyle düşünmemiştiniz...

Tüm bu döngüye yeni bir form vermek, sınırlarınızı çizmek, var olan sınırlarınızı korumak ve hayır diyebilmenin gücünü keşfetmek istiyorsanız işte o zaman bu eğitim tam size göre!

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
bottom of page