top of page

08 Nisan Cmt

|

Etkinlik

Etkili İletişim Becerileri ve İkna Teknikleri

İletişim kurmak ve insanları ikna etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
Etkili İletişim Becerileri ve İkna Teknikleri

Saat ve Yer

08 Nis 21:00 – 23:00

Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Yonca Önal organizasyonunda gerçekleştirilen bu etkinlik, kişiler arası etkili iletişim biçimlerini ve karşı tarafı ikna edebilecek hamle ve teknikleri içermektedir.

Etkinliğin Amacı:

İletişim, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve ikna ise hayatımızın her alanında kullandığımız ve maruz kaldığımız bir süreçtir.  Günlük yaşantımızın herhangi bir anında etrafımızdakiler tarafından ikna edilmeye çalışılabiliriz veya başkaları üzerinde bizler ikna becerilerimizi kullanmak isteyebiliriz. Örneğin alışveriş yaparken satıcı ile kurduğumuz diyalogta iletişim becerilerimizi kullanırken, satıcı ile pazarlık yapmak istersek de ikna becerilerimizi kullanırız veya satıcı bir ürünü satmak için bizi ikna etmiş olabilir.

Bu etkinlik, özellikle iş hayatınız başta olmak üzere sosyal yaşantınızda da kullanabileceğiniz, dünyanın en iyi satış profesyonelleri tarafından kullanılan oldukça ünlü ve güçlü teknikleri ve iletişim becerilerini içermektedir. Algı yönetimi ve ikna stratejilerini öğrenmek ve çevrenizdeki kişiler ile iletişimlerinize yön vermek veya size nasıl yön verildiğini keşfetmek istiyorsanız Etkili İletişim ve İkna Teknikleri sizin için yerinde bir eğitim olacaktır.

Etkinlik Katılım Şartları:

Etkinliğe kendi kişisel hayatındaki iletişim süreçlerini değiştirmek ve ikna becerilerini geliştirmek isteyen kişiler ile Satış-Pazarlama, Halkla İlişkiler, Medya, Reklamcılık, İnsan Kaynakları, Eğitmen ve Öğretmenler, Yöneticiler, Bankacılık-Finans vb. alanlardaki kişiler katılabilirler.

Etkinlik Saatleri:

21:00-23:00

DİKKAT:

Atölye kayıt altına alınacaktır ve kayıtlar katılımcılar ile paylaşılmayacaktır.

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
bottom of page